Mundesi Punesimi dhe Intershipi!


Universiteti Aldent ofron te gjithe bizneset qe operojne ne fushat e meposhteme:

  • Stomatologji
  • Farmaci
  • Laborant Dentar
  • Infermieri
  • Fizioterapi
  • Teknike Laboratori Mjekesor

te dergojne me email vendin vakant ne adresen e email :  hr@ual.edu.al  ose plotesoni formularin e meposhtem dhe me pas do ua publikojme ne faqen tone te webit. 


Dergo oferten tende!

 

 


Shabanllari Dental ,kerkon te punesoje laborant dentar qe ka mbaruar studimet , me pak eksperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel: 0692266082


 
Dental Turk shpk kerkon te punesoj Studentet  e fushes Stomatologji ose Laborant Dentar (full time ose sezonal) , ne pozicionin  asistent dentar ose laborant .
Te interesuarit te dergojne cv ne adresen e emailit info@dentalturk.al 
Suksese!

QENDRA DIMENSION SPA & FIZIOTERAPI KERKON TE PUNESOJE STAFF PER SEZONIN E VERES

Behu pjese e nje stafi profesional me kushte pune fantastike ne plazhet me elitare te Shqiperise

Te gjitha shpenzimet jane te mbuluara nga ne plus paga shume e kenaqshme!

MOS E HUMBISNI KETE MUNDESI FANTASTIKE

Kerkojme vajza per pozicionin masazhiere

Te interesuarat te kontaktojne prane nr📞0686042244.